آشنایی با من

سلام

من امین نادری نسب هستم و در این وب سایت قصد دارم مطالبی را که طی بیش از یک دهه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات آموخته ام را با شما به اشتراک بگذارم.

من در سال ۱۳۸۲ از دانشگاه در رشته کارشناسی کامپیوتر (نرم افزار) فارغ التحصیل شدم و بلافاصله اقدام به راه اندازی شرکت ارتباطات پویش سیرگان نمودم.

شرکت ارتباطات پویش سیرگان  به عنوان سرویس دهنده اینترنت (ISP) تا سال ۱۳۹۸ فعال بود. در ۱۳۸۸، با مشارکت در پروژه  Oracle E-Business Suite شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان علاقه مند به مطالعه و یادگیری حوزه ERP ها شدم و از آن سال تا کنون در این شرکت مشغول به کار می باشم.

در طی این سال ها امکان آشنایی با بزرگترین پروژه های ERP در ایران مانند ایران خودرو، گروه مپنا، گلرنگ، ماموت، شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ذوب آهن اصفهان، توسعه صنایع معدنی و معدنی خاورمیانه (میدکو) و شرکت ملی نفت ایران و غیره  را داشته ام.

همچنین به دلیل علاقه مندی به ERP های اپن سورس مطالعات بسیار در این زمینه داشته ام و با محصول Odoo و راهکارهای بهینه در زمینه های مختلف کسب و کار از جمله حسابداری، مدیریت زنجیره تامین، سرمایه انسانی، تولید، CRM و غیره آشنا می باشم.

 

مهمترین مسئولیت های من در طول دوران فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات به شرح زیر می باشد:

 

می توانید رزومه من را در Linkedin از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.

https://www.linkedin.com/in/amin-naderi-nasab