خوش آمدید به  Opsy Wiki

بانک دانش شرکت اپسی شامل تمامی آموزش های مورد نیاز جهت برنامه نویسان حرفه ای و مدیریت کسب و کار می باشد.

در این دسته مطالب مربوط به برنامه نویسی آموزش داده خواهد شد. ما سعی داریم با ترسیم نقشه راه تبدیل شدن به یک برنامه نویسی حرفه ای را به شما نمایش دهیم و آموزش های لازم را در وب سایت خود به شما بدهیم.
شرکت اپسی عضو جنبش ” دانش فروختنی نیست” می باشد و لذا تمامی آموزش های این وب سایت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

مهارت نرم و سخت

فرض کنید مدیر یک شرکت هستید و یک آگاهی استخدامی برای جذب ۱۰ نفر در یک روزنامه منتشر می‌کنید. چه کسانی را می‌خواهید استخدام کنید؟ احتمالاً در پاسخ به این سؤال می‌گویید کسانی که در زمینه‌های مورد نظرتان تخصص داشته باشند؛ اما امروزه روش‌های استخدامی در دنیا متفاوت شده‌اند. تنها تخصص کافی نیست.   مهارت‌های… ادامه مطلب »

ITIL

در اوایل دهه ۸۰ میلادی آی‌بی‌ام مفهوم سیستم‌های اصلی در چهار جلد با عنوان یک سیستم مدیریت برای سامانه‌های اطلاعاتی منتشر کرد. این‌ها به عنوان کتاب زرد پذیرفته شدند و پایه‌های کتابخانه زیربنایی فناوری اطلاعات را بنا نهادند. نویسنده اصلی کتاب‌های زرد آی‌بی‌ام شخصی با نام ادوارد فان اسخایک بود که آن‌ها را در کتاب یک سیستم مدیریتی برای اطلاعات تجاری… ادامه مطلب »

حرفه ای گرایی

امروزه تمامی کسب و کارها بدنبال جذب آدم های حرفه ای در سازمان خود می باشند. یک انسان حرفه ای انسانی است که به توانمند سازی مهارت های سخت و نرم خود پرداخته است. مهارت های سخت مجموعه از توانمندی های فنی و تخصصی هر حوزه کاری می باشد و مهارت های نرم به طور معمول… ادامه مطلب »

Sidebar